Kommenteeri

Koolituspäev 2. veebruaril

Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub oma praeguseid ja tulevasi liikmeid osalema 2. veebruaril Rakvere Rohuaia lasteaias koolituspäeval "Kuidas haridus ja digi kokku sobivad?" .
Keskendume sel korral digitaalsete vahendite ja rakenduste kasutamisele hariduses. Ene Nool tutvustab Rakvere Rohuaia lasteaia kogemusi digivahendite õppesse lülitamisest. Väljasõppe rakenduse Avastusrada üks loojatest Jaanus Terasmaa sisustab osa meie päevast praktiliste tegevuste saatel õues ning vaatab seejärel analüütilisema pilguga rakenduse kasutegurit hariduses.

Jätkuna novembrikuisele, viljakaid arutelusid täis sündmusele, oleme ka sel korral pühendanud osa ajast väärmõistete ja "alternatiivsete tõdede" temaatikale. Arutelu keskkonnaga seotud mõistete kujunemisest veavad eest Grete Arro ja Elina Malleus-Kotšegarov. Kommunikatsiooniteadlane Arko Olesk analüüsib meediakajastuste usaldusväärsust.

Koolitus toimub teisipäeval, 2. veebruaril 10.00-17.00 Rakvere Rohuaia lasteaias. Päevakava leiab siit. Osalemine on tasuta, toitlustuse hind on 15 eurot. Registreeruda saab 29. jaanuarini või kuni kohtade täitumiseni siin:  https://forms.gle/EchMMbXpuvnsVrfr8

Sündmus on teine kolmeosalisest seeriast, mida viiakse läbi koostöös Tallinna Ülikooli töörühmaga SEEMIK. 2020/21 koolitushooaja eesmärk on senisest enam seostada keskkonnahariduslikke tegevusi kodanikuühiskonna, erasektori ning humanitaar- ja sotsiaalaladega. Üritust toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo:
Jonas Nahkor, EKHÜ koolituste projektijuht, tel 55644000  
Raul Savimaa, EKHÜ koolituste koordinaator, tel 5017071  

Lisa kommentaar

Email again: