Kommenteeri

Kvaliteediprojekti uudised

Projekti "Heatasemelist keskkonnaharidust tagava ja arengut toetava kvaliteedisüsteemi algatamine" tublil naiskonnal on heameel teatada, et 2019. aasta lõpuks valmis keskkonnahariduslike õppeprogrammide kvaliteedi hindamise juhend. Juhendi koostamisele aitas kaasa ligi 70 keskkonnahariduse spetsialisti.
Juhend on loodud vastavalt Eesti Keskkonnahariduse ja - teadlikkuse tegevuskavale, mille kohaselt luuakse keskkonnahariduse kvaliteedisüsteem.  Eesmärk on, et kõikjal Eestis oleks kättesaadav heal tasemel ja usaldusväärne keskkonnaharidus. Valminud juhend on kvaliteedisüsteemi üks osa.

Järgmise sammuna soovime ellu kutsuda kogenud ekspertide kogu, kes juhendist lähtudes võtab vaatluse alla meie keskustes pakutavate programmide kvaliteedi.  Loodame, et kõnealusest juhendist saab ajaga kaasas käiv töövahend, mis on keskkonnahariduse pakkujatele  abiks oma tegevuse hea kvaliteedi saavutamisel ja säilitamisel.

Ootame keskuste aktiivset osavõttu ja üleüldist aruelu keskkonnahariduse kvaliteedi teemal.  Hindamisprotsessis osalemine on keskustele vabatahtlik ja tuleb kindlasti kasuks programmide väljatöötamisele ning koostööle koolidega.  

Loodame edasistest tegevustest teavitada lähinädalail.

Lisa kommentaar

Email again: