Kommenteeri

Suveakadeemia 2023

Eesti Keskkonnahariduse Ühingu selleaastane Suveakadeemia toimub 1. ja 2. augustil Viljandi lähistel Sammuli Puhkekülas. 

Alustame 1. augustil kell 10.45, mis annab võimaluse jõuda ühistranspordiga Viljandisse nii Tallinna, Tartu ja Pärnu suunalt kui ka mujalt. Suveakadeemia läbivaks teemaks on noorest lähtuv õppimine. Peakoolitajateks on Marek Mekk (Sebra koolitus) ja Henrik Guthan (Noored Kotkad). Käsitleme noorsootöövaldkonna lähenemisi ning mitteformaalõpet. Koolitus on interaktiivne ning traditsiooniliselt sisaldab praktilist õuesõpet. Peale õhtusööki toimub traditsiooniline õhtune õpperetk ja seejärel õhtune vestlusring koos esinejaga.

Suveakadeemia teine päev algab hommikuse märkamisretkega. Peale hommikusööki keskendume keskkonnahariduse kvaliteedi teemadele. Ennelõunal on ka traditsioonilised töötoad, mille läbiviijaks palume huvilistel endast märku anda ühingu e-posti aadressil ekhyhing@gmail.com. Suveakadeemia kokkuvõtted, arutelu ja lõunasöök on plaanis lõpetada ligikaudu 14.00 selliselt, et osalejad jõuaksid pealelõunaste busside ja rongidega tagasi koju.
Täpsem info ja registreerumine siin.

Lisa kommentaar

Email again: