Kommenteeri

Vestlusõhtu 23. märtsil

Järjekordne vestlusõhtu toimub 23. märtsil kell 18.00, kui Helle Kont vestleb Laura Altiniga, kes tutvustab GLOBE programmi tegemisi Eestis ja Eva- Liisa Orulaga, kes esitleb Eesti Ornitoloogiaühingu harrastusteaduse algatust ja linnuseire projekti „Suvine aialinnupäevik“.

GLOBE on ülemaailmne üldhariduskoolidele suunatud keskkonnaprogramm, mis motiveerib õpilasi koguma igapäevaselt ise andmeid, püstitama uurimisküsimusi ja mõistma seeläbi paremini looduskeskkonda ja selles toimuvaid protsesse. GLOBE on algatatud NASA ja NOAA poolt ning projektis osalevatel õpilastel on võimalusi õppida tipp-teadlaste poolt välja töötatud mõõtmismetoodika alusel. GLOBE kogukonda kuuluvad õpilased, õpetajad, teadlased, vilistlased, harrastajad 127 riigist.

Teine teema vestlusõhtul on kevadiste loodusvaatluste värskemad uudised. 20. märtsil on astronoomiline kevade algus, aga loodus tärkab ja heliseb aina jõulisemalt juba praegu. Võtke 23. märtsil vestlusõhtule kaasa kõige värskem „kevadekuulutaja“, keda sel päeval märkasite ja jagame neid omavahel.

Lisa kommentaar

Email again: